NOVINKY

Sledujeme knižní trh a pravidelně přispíváme do knihovny knižními novinkami. Myslíme nejen na dospělé, ale i na mladistvé a děti. U nás si vybere opravdu každý.

Od letošního roku nabízí Městská knihovna v Němčicích nad Hanou k půjčení knihy Albi Kouzelné čtení. Máme na výběr ze spousty interaktivních knih, včetně funkční tužky!

KNIHA DO VLAKU

22.11.2019

Projekt Kniha do vlaku je nekomerční, zaměřuje se na rozšíření čtenářství a vztahu ke knihám, bezplatné půjčování knih, případně časopisů. Městská knihovna chce nabídnout cestujícím novou službu, která již funguje v některých zdravotnických zařízeních, ve dvou veřejných parcích a v některých institucích v ČR. Tuto službu veřejnosti chceme nabídnout...